Pastaigas Rīgas apkaimēs

Projekta ietvaros ir izveidotas nedaudz neierastas pastaigas Rīgas apkaimēs, kas ļauj iepazīt Rīgas daudzveidību.

Dārziņu atteka

Dārziņu atteka ir lieliska putnu vērošanas vieta, īpaši ziemas mēnešos. Izbaudīt dabas skaistumu, Dārziņu attekā iespējams jebkurā gadalaikā. 

Mazjumpravas muiža

Mazjumpravas muižas ūdensdzirnavas ir vienīgais šāda veida kultūrvēsturiskais objekts Rīgā,  senākā saglabājusies ūdensdzirnavu vieta Latvijā.


Mūkupurvs

Mūkupurvs ir viena no vismazāk attīstītajām Rīgas apkaimēm, kas tuvākajā laikā mainīsies līdz nepazīšanai.


Vecdaugavas dabas liegums

Vecdaugavas dabas liegums ir viens no trīs dabas liegumiem Rīgas pilsētā. Izbaudīt  dabas daudzveidību iespējams jebkurā gadalaikā.


Kundziņsala

Kundziņsala ir sala Daugavas lejtecē. Tā izveidojusies kopā saplūstot vairākām mazām salām.   


Mazā Vējzaķsala

Mazā Vējzaķsala ir saplūdusi ar Vējzaķsalu un Lakstīgalu salu, apbūvēta ap Kaķsēkļa dambi. Tas ir kā ceļojums laikā Rīgas centrā.

Ieraksti sociālajos tīklos

Piedāvājam vienkopus iepazīties ar  interesantiem faktiem par Rīgu, ar kuriem dalījāmies Facebook 2021. gada jūnijā

Par projektu "365 dienas Rīgā"

Projekta “365 dienas Rīgā” mērķis ir stiprināt biedrības kapacitāti un veiktspēju kā arī radīt piederības sajūtu Latvijai un Rīgai. Projekta mērķa grupa ir rīdzinieki, Rīgas vēstures interesenti un ģimenes ar bērniem. Projekta ietvaros plānots izveidot  365 faktus/ stāstus par notikumiem Rīgas vēsturē – katrai dienai veltīts viens stāsts/ notikums;  Izveidot 25 pastaigas Rīgas apkaimēs, ko iespējams lejuplādēt un ģimenes lokā izstaigāt; Trīs reizes nedēļā visa gada garumā iepazīstināt ar interesentiem faktiem sociālajos tīklos

"Projekta "365 dienas Rīgā" materiāli ir sagatavoti ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta "365 dienas Rīgā" saturu atbild biedrība Cita Rīga.

0